OPTIMA

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów stworzonych z myślą o zróżnicowanych gustach naszych klientów. Lampy stojące OPTIMA to modele skonstruowane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, który sprawia, że są chętnie stosowane m.in. w okolicy biurowców czy nowych osiedli mieszkaniowych. Doskonale sprawdzają się również jako element aranżacji przestrzeni przy domach jednorodzinnych utrzymanych w prostej, nowoczesnej formie. Aby idealnie dopasować lampy do pozostałych elementów aranżacji, oferujemy ich trzy wersje kolorystyczne: czarny, srebrny i ciemny popiel. 
Lampy OPTIMA doskonale nadają się do łączenia z innymi modelami słupków oświetleniowych. Za pomocą zestawienia ich np. z lampami stojącymi SQUER można stworzyć niebanalną i jednocześnie spójną kompozycję świetlną. 

Wytrzymałe materiały w lampach z serii OPTIMA

Nasza firma korzysta wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu proponowane przez nas produkty cechują się wytrzymałością i estetyką. Słupki oświetleniowe OPTIMA stworzone są z aluminium pokrytego warstwą poliestrowej farby proszkowej, dzięki której są odporne na szkodliwe działanie zmieniających się warunków zewnętrznych, takich jak wilgoć czy UV. Sam klosz wykonany został z twardego, wytrzymałego poliwęglanu odpornego na promieniowanie słoneczne, 
Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wariantami lamp stojących OPTIMA!