Opublikowano:

Oświetlenie zewnętrzne polecane dla wielbicieli nowoczesności

nowoczesna lampa do ogrodu

Odpowiednie oświetlenie posesji pełni wiele istotnych funkcji. Po zmroku stanowi główne źródło światła, umożliwiając swobodne i bezpieczne przebywanie na świeżym powietrzu. Nie bez znaczenia są jednak jego walory dekoracyjne. Za sprawą oświetlenia można ciekawie urozmaicić i oryginalnie zaaranżować ogród czy uwydatnić najważniejsze punkty architektoniczne bądź roślinność. W urozmaiconym asortymencie naszej firmy dostępne są lampy, które z całą pewnością przypadną do gustu miłośnikom nowoczesnego designu.

Nowoczesne lampy stojące

Miłośnicy stylu nowoczesnego przede wszystkim powinni zwrócić uwagę na stojące lampy ogrodowe. Występują one w formie słupków, są przy tym minimalistyczne, a jednocześnie bardzo eleganckie. Zapewniają przy tym wystarczające doświetlenie ogrodu i otoczenia budynku. Z powodzeniem mogą być użyte zarówno na terenie prywatnych posesji, jak i w miejscach publicznych. Stojące oświetlenie doskonale sprawdza się przede wszystkim w strefach, do których nie dociera światło z elementów zamontowanych na elewacji, np. w okolicy altanek, bramy wjazdowej, przy ścieżkach na terenie działki. Nowoczesne lampy stojące z naszej oferty pasują zarówno do budynków o minimalistycznej bryle, jak i obiektom o bardziej wyrazistej formie.

Kinkiety ogrodowe do montażu na elewacji

Kolejną ciekawą propozycją są zewnętrzne kinkiety do montażu na elewacji budynków. Pod względem estetyki nawiązują do nowoczesnych lamp stojących, więc z powodzeniem można zastosować oba rodzaje oświetlenia, uzyskując przy tym ciekawy efekt aranżacyjny. Kinkiety ogrodowe znajdują zastosowanie przede wszystkim na tarasach, balkonach, altankach czy przed wejściem do domu. Dostępne są w różnych modelach, rozmiarach oraz w trzech wersjach kolorystycznych — grafit, czarny i srebrny. Emitowane przez nie światło nie tylko rozjaśnia przestrzeń, ale również eksponuje i zdobi mury po zmroku.

Inne przykłady oświetlenia zewnętrznego

W naszej ofercie dostępnych jest wiele innych wariantów oświetlenia zewnętrznego utrzymanego w stylu nowoczesnym. Na uwagę zasługują przede wszystkim lampy do zabudowy, które w bardzo dyskretny sposób zapewniają światło. Są szczególnie rekomendowane zwolennikom minimalizmu. Jeśli jednak oczekujesz wyraźnych akcentów oświetleniowych na terenie swojej posesji, możesz zdecydować się na lampy wiszące, lampy sufitowe, kinkiety zewnętrzne lub bardzo efektywne maszty i latarnie. Do podświetlenia konkretnych obszarów lub obiektów, polecamy reflektory, natomiast na ścieżkach bądź podjazdach sprawdzą się lampy najazdowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą urozmaiconą ofertą nowoczesnych lamp ogrodowych.