Lampy stojące

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników

Mamy bogatą ofertę ogrodowych lamp stojących. Znajdziesz tu słupki oświetleniowe o nowoczesnym designie, które sprawdzą się także w miejscach publicznych.

To nic przyjemnego błądzić w ciemności w drodze do swojego domu. Jeśli także Twój ogród i otoczenie budynku nie są wystarczająco doświetlone, koniecznie zapoznaj się z ofertą. Lampy tarasowe są niezbędne, aby oświetlić te strefy, do których nie dociera światło z elementów zamontowanych na elewacji. Przydają się w okolicy altanek, bramy wyjazdowej lub przy ścieżkach w dalszych zakątkach działki. Jeśli zainstalujesz je wraz z odpowiednio dopasowanymi kinkietami ogrodowymi, uzyskasz funkcjonalną przestrzeń, która będzie bezpieczna zarówno w trakcie dnia, jak i po zmroku.

Zastosowanie lamp zewnętrznych

Lampy zewnętrzne, w tym lampy ogrodowe typu słupki pasują do budynków o minimalistycznej bryle, ale sprawdzą się też, towarzysząc bardziej wyrazistym w formie budowlom. W pierwszym przypadku będą dopełnieniem całości aranżacji w jednym stylu, w drugim zaś uniwersalnym, ponadczasowym dodatkiem. Zewnętrzne lampy ogrodowe, które oferujemy, są stabilnymi konstrukcjami dającymi optymalną ilość światła. Zainteresuj się nimi, gdy aranżujesz ogród lub pielęgnujesz go już dłuższy czas i dostrzegasz braki w zakresie oświetlenia.

Lampy ogrodowe LED

W ofercie klienci znajdą lampy ogrodowe LED. Oświetlenie tego typu jest chętnie wybierane ze względu na fakt, że diody LED pobierają mniej energii w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Przekłada się to na duże oszczędności. Źródło światła LED cechuje się również długą żywotnością. Z takimi lampami mogą Państwo cieszyć się pięknie oświetlonym tarasem lub ogrodem przez długi czas.