Opublikowano:

Jak oświetlać ogród przez całą noc i się nie wykosztować?

lampy

Nadchodzą coraz cieplejsze dni, kiedy chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Ogród to doskonałe miejsce do odpoczynku i relaksu nie tylko za dnia, ale i wieczorem. Garden party dla przyjaciół, pogrążenie się w lekturze ulubionej książki, gry towarzyskie czy po prostu wspólne spędzanie czasu ze znajomymi i rodziną – to tylko niektóre z doświadczeń, które możemy realizować w oświetlonym nocą ogrodzie. Nastrojowe oświetlenie sprawi, że nasz ogród nocą będzie miejscem bezpiecznym, przyjaznym i zyska na uroku. Jak sprawić by ogród rozbłysnął światłami, jednocześnie nie nadwyręzając mocno naszego portfela?

Oświetlamy ogród nocą

Niepowtarzalny klimat w ogrodzie za niewielkie pieniądze możemy osiągnąć stawiając na niedrogie, ale funkcjonalne i świetnie wyglądające nowoczesne lampy ogrodowe. Te oferowane przez nas są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach, które zadowolą zarówno miłośników elegancji i klasyki, jak i tych którzy preferują bardziej nowoczesny design.

Oświetlenie dobierz pod kątem dopasowania do naszego osobistego gustu, ale też stylu budynku i samego ogrodu. Lampy mają różne zastosowania: dzięki latarniom podświetlimy te miejsca, gdzie nie dociera światło z elewacji budynku. Kinkiety zamontujemy na całej elewacji.Możemy łączyć różne elementy oświetlenia w zależności od potrzeb. W dobraniu najlepszego rozwiązania chętnie pomogą pracownicy naszej firmy.

Decydując się na oświetlenie ogrodu warto wziąć pod uwagę nie tylko koszt samych lamp, ale i ich eksploatacji. Dlatego ekonomicznym rozwiązaniem będzie postawienie na oświetlenie LED-owe, które jest nie tylko ekonomiczne, ale i przyjazne dla naszej planety.

Przygotowując się do zamontowania nocnego oświetlenia ogrodu warto zastanowić się w jakich miejscach szczególnie chcemy zapewnić światło, pomyśleć o kolorystyce (choć klasyczne kolory sprawdzą się wszędzie) i o budżecie. Na pewno uda się znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb. Teraz już tylko zostaje nam się cieszyć rozświetlonym ogrodem całą dobę!